Forum Itbox Forum Index Forum Itbox
locul unde te simti bine
 
Salut! Ce faci ? Hai si tu cu noi :) ! Ce?! Vrei sa pleci ?! :) Stai asa oleaca!
Ne-am deschis Cafenea! Te asteptam si pe tine in Cafenea la itbox.
Locul Unde Te Simti Bine!

J Game
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum Itbox Forum Index -> Arhiva
View previous topic :: View next topic  
Author Message
HortensiadinJazzonia
junior
junior


Joined: 15 Oct 2004
Posts: 9

PostPosted: Fri Oct 15, 2004 1:26 pm    Post subject: Re: Lideri si lideri Reply with quote

Ooooo, dar n-au habar! Se amgesc_cu milioanele lor de dolari! pe care or sa le piardaaa in curaaand!
Twisted Evil

EvadinJazzonia wrote:
Sunt lideri si lideri, fetelor! Unii sunt virili din punct de vedere simbolic, altii se caznesc. Unii o dau in bara, altii sunt impinsi pe buza prapastiei! Jocul e dur!

Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Reclama






Posted:     Post subject: Acorda-ne putina atentie

Back to top
marius
Marius


Joined: 29 Oct 2003
Posts: 4654
Location: :-)

PostPosted: Fri Oct 15, 2004 1:38 pm    Post subject: Reply with quote

ok, ok,
dar jazzoanelor....
Sunteti datoare cu un inceput!
Deci..
Se simte, se spune si se stie ca femeile sunt acele personaje care au nevoie de lideri, placerea de a fi conduse fiind cu mult mai mare decat cea de conducator!
Oare aceasta simpla placere de a-si insusi poftele si dorintele(de a isi alege liderul) nu este deasemeni un instrument folosit de lideri?
Ce este liderul, dc dorinta de cariera, ce este cariera ?
Back to top
View user's profile Send private message
Aneisse
100% unknown species


Joined: 07 Oct 2004
Posts: 3093
Location: Somewhere close

PostPosted: Fri Oct 15, 2004 1:51 pm    Post subject: Reply with quote

K, vad ca oricun sunteti dornice de dat sfaturi iar eu sunt gata sa va ascult. Sunt convinsa ca multe femei ar putea fi lideri mai buni decat multi barbati. Nu e vorba doar de intelegere si stiu ca unele femei ar putea face fata unei cariere dar si familiei in acelasi timp. Stiu ca noi femeile a trebuit sa muncim de 2 ori mai tare pentru a obtine un lucru. E adevarat ca unele prefera familia shi altele cariera, sincera sa fiu e o decizie destul de grea.
Nu mi-e teama ca nu voi putea face fatza, dar...problema e, vreau sa ma leg la cap fara sa ma doara? Cate femei sunt dispuse isi ia responsabilitatea unei firme, sa lucreze zi lumina, sa-si ia toate shuturile in fund atunci cand ceva nu merge bine...asta in conditiile in care, se stie ca noi femeile conducem cel mai bine din umbra...?!?


Si acu' nah, ia dati-mi va rog un sfat!
Iaca lucrez la o firma destul de mare dar care abia a patruns pe piatza in Romania. Sa zicem ca lucrurile nu-s chiar roz acum, ca la inceput asa. Assistent Manager nu e un post rau dar...nici extraordinar. Salariul nu e mare dar pe piatza muncii cele mai multe salarii is mai mici. In plus se intrevede o mica marire de salariu. Am spus se intrevede...
Problema e ca o alta firma, mai mica ce-i drept shi care nu va deveni nicicand atat de mare mi-a propus un post similar cu un salariu ceva mai bun shi masina pe mana daca imi iau carnetul...
Acumaaaa...sa plec de aici de unde sunt si mi-e binishor iar in viitor mi-ar putea fi shi mai binishor ? Sa nu plec. E drept ca mi se ofera un salariu mai bunutz, dar shi firmulitza aia e mai mica...

Voi ce-ati face in locul meu huh, daca tot ziceti voi ca le stiti pe toate?!?
_________________
Daca dragoste nu e, atunci...sa facem !!! Smile))
http://theoldjukebox.blogspot.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
FireEyes
Gazda voastra


Joined: 12 May 2003
Posts: 3875
Location: Romania

PostPosted: Fri Oct 15, 2004 3:50 pm    Post subject: Reply with quote

referitor la Jazz Smile

Ioan Gyuri Pascu are o melodie , care are un refren de genul....

Masinaaaa meaaa meeergeee cu jazzolliiinnaaa Very Happy
_________________
Mihaita
itbox - Telefoane Mobile - Bancuri - Jocuri - Radio Player
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
MaoonadinJazzonia
junior
junior


Joined: 15 Oct 2004
Posts: 16

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 9:50 am    Post subject: Marius, iubituleeee Reply with quote

marius, iubituleeee, ne ne confunda tocmai pe noi cu instrumentele placeriii! Noi suntem valurite, non-liniare si perverseee! Evita a condus intreaga lume asa cum a condus-o i inca o conduce Diana!
Rolling Eyes


marius wrote:
ok, ok,
dar jazzoanelor....
Sunteti datoare cu un inceput!
Deci..
Se simte, se spune si se stie ca femeile sunt acele personaje care au nevoie de lideri, placerea de a fi conduse fiind cu mult mai mare decat cea de conducator!
Oare aceasta simpla placere de a-si insusi poftele si dorintele(de a isi alege liderul) nu este deasemeni un instrument folosit de lideri?
Ce este liderul, dc dorinta de cariera, ce este cariera ?
Back to top
View user's profile Send private message
AghatadinJazzonia
junior
junior


Joined: 09 Oct 2004
Posts: 15
Location: Jazzonia

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 10:01 am    Post subject: Iubito, noi nu le stim pe toate Reply with quote

Iubito, noi nu le stim pe toate! Daca am crede asa ceva, ne-am lasa de meserie! ne-a chemat un om politic sa-i construim o strategie. Noi construim strategii de tip ogival! In sensul ca dezvoltam mai multe directiii sau cum ar spune politicienii romani jucam la mia multe capete. Vezi, problema pusa de tine e slab construita. Lipseste orizontul tau de asteptare. Ce-ti doresti in adancul sufletului? Ce fel de viata ti s-ar potrivi? Esti facuta din sentimente, carne si oase, Aneisse! Ti-ai facut un calendar e imagine personala pentru anii care vin? Ce vrei sa faci cu viata ta? De ce n-ai intras in politica? Ai semnat un contract de confidentialitate la firma la care lucrezi? Esti blonda? Ai avut necazuri in dragoste? Esti o persoana placuta sau nu, artagoasa si rea? Spune-ne ca sa putem sa construim impreuna o strategie! Iubito, daca tipii de la mica firma te vor morti-copti trebuie sa stim pentru ce te vor! A pus careva din ei ochii pe balcoanele tale sau esti tipul super-creativ care o sa le mareasca vanzarile cu idei bestiale? Iubito, viata reala e cumplit de reala. daca te vor mortis, atunci de ce sa nu negociezi dur cu ei? De ce sa nu primesti actiuni sau de ce sa nu devii partener in firma? Si odata ce ai ajunsa partener, de ce sa nu faci din firma mica o firma mare?
Razz


Aneisse wrote:
K, vad ca oricun sunteti dornice de dat sfaturi iar eu sunt gata sa va ascult. Sunt convinsa ca multe femei ar putea fi lideri mai buni decat multi barbati. Nu e vorba doar de intelegere si stiu ca unele femei ar putea face fata unei cariere dar si familiei in acelasi timp. Stiu ca noi femeile a trebuit sa muncim de 2 ori mai tare pentru a obtine un lucru. E adevarat ca unele prefera familia shi altele cariera, sincera sa fiu e o decizie destul de grea.
Nu mi-e teama ca nu voi putea face fatza, dar...problema e, vreau sa ma leg la cap fara sa ma doara? Cate femei sunt dispuse isi ia responsabilitatea unei firme, sa lucreze zi lumina, sa-si ia toate shuturile in fund atunci cand ceva nu merge bine...asta in conditiile in care, se stie ca noi femeile conducem cel mai bine din umbra...?!?


Si acu' nah, ia dati-mi va rog un sfat!
Iaca lucrez la o firma destul de mare dar care abia a patruns pe piatza in Romania. Sa zicem ca lucrurile nu-s chiar roz acum, ca la inceput asa. Assistent Manager nu e un post rau dar...nici extraordinar. Salariul nu e mare dar pe piatza muncii cele mai multe salarii is mai mici. In plus se intrevede o mica marire de salariu. Am spus se intrevede...
Problema e ca o alta firma, mai mica ce-i drept shi care nu va deveni nicicand atat de mare mi-a propus un post similar cu un salariu ceva mai bun shi masina pe mana daca imi iau carnetul...
Acumaaaa...sa plec de aici de unde sunt si mi-e binishor iar in viitor mi-ar putea fi shi mai binishor ? Sa nu plec. E drept ca mi se ofera un salariu mai bunutz, dar shi firmulitza aia e mai mica...

Voi ce-ati face in locul meu huh, daca tot ziceti voi ca le stiti pe toate?!?
Back to top
View user's profile Send private message
MariaMagdalenadinJazzonia
junior
junior


Joined: 15 Oct 2004
Posts: 12

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 10:07 am    Post subject: Jazzonia Reply with quote

Mihai, pisoiasule, iti place jazzul? OK! Romanul Jazzonia din care am iesit in lumea reala a luat Premiul pentru cel mai bun roman SF romanesc al anului acum 11 ani la Conventia Nationala de Science Fiction. Jazzonia a fost lansata la Televiziunea Romana de vestitiii jazzmani ai Romaniei, maestrii Florian Lungu si Mihai Godoroja! Revista americana SFREVU a prezentat Jazzonia in termeni superlativi iar fragmente din Jazzonia au fost publicate in Brazilia, America, Australia si asa mai departeeee. Si surprizele nu s-au sfarsit! Ghici ce este Jazzonia! Aaaa, ce genuri se regasesc in Jazzonia si ce mare jazzman roman e personaj in carte?

Rolling Eyes


mihai wrote:
referitor la Jazz Smile

Ioan Gyuri Pascu are o melodie , care are un refren de genul....

Masinaaaa meaaa meeergeee cu jazzolliiinnaaa Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
HortensiadinJazzonia
junior
junior


Joined: 15 Oct 2004
Posts: 9

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 10:15 am    Post subject: Marius, iubitel Reply with quote

Marius, iubitel, constructia unui lider poate fi ca o melodie de ragtime sau ca un scat indracit! Depinde cum vezi lucrurile! Uita-te la Gigi, imaginea lui e scarciicioasaaaa! Pentru ca nu are un consilier de imagine "muzical". Dan Pavel nu are habar de lucrurile magice din Artele Imaginii asa cum Cioroianu si-a atasat la rever Marele Defect Stolojan! Asa se sfarseste cariera politica: cu un slab consilier de imagine!
Rolling Eyes


marius wrote:
ok, ok,
dar jazzoanelor....
Sunteti datoare cu un inceput!
Deci..
Se simte, se spune si se stie ca femeile sunt acele personaje care au nevoie de lideri, placerea de a fi conduse fiind cu mult mai mare decat cea de conducator!
Oare aceasta simpla placere de a-si insusi poftele si dorintele(de a isi alege liderul) nu este deasemeni un instrument folosit de lideri?
Ce este liderul, dc dorinta de cariera, ce este cariera ?
Back to top
View user's profile Send private message
MariusdinJazzonia
junior
junior


Joined: 16 Oct 2004
Posts: 8

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 10:19 am    Post subject: Reply with quote

Maoona, iubito...
Te iubimmmmm

Dar despre care Diana vorbim noi acia?


Hortensia,
Si pe tine te iubesccc Wink

Ce ii lipseste imaginii mele?
Back to top
View user's profile Send private message
Aneisse
100% unknown species


Joined: 07 Oct 2004
Posts: 3093
Location: Somewhere close

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 10:35 am    Post subject: Reply with quote

Smile
Nu, mey nu sunt blonda shi nici cine stie ce balcoane nu am. Daca ar fi un "must have" pe acolo cre d ca as putea sa fiu shi blonda sa am shi balcoane mai de "Doamne ajuta!" asa dar...Daca ma vrea cineva intr-un colectiv nu ma vrea pt ca arat bine (desi repet daca mi-as dori lucrul asta nu ar fi deloc gre), ci pt ca sunt serioasa si responsabila. Pot sa ma fac foarte placuta daca nu sunt stresata dar daca ma stresea za cineva sau ceva pot sa ma transform in "muma padurii" in doi timp si trei miscari. In general...am preferat sa gasesc intr-un colectiv o persoana bine vazuta si de incredere dar care sa se shi corespunda principiilor mele. Daca am ceva de spus sau vreu sa schimb ceva caut o cale ocolita asa incat sa nu se stie ca vine de la mine. Nu prea joc teatru mi se pare extrem de obositor si nu ma folosesc de fizicul meu ca sa ajung eu motz in varf. De regula imi fac prieteni din colegii mei shi ii ajut sau ii acopar de cate ori pot asa ca...nu stiu. Nu-mi place sa mint, sunt corecta shi deci......Neavand "calitatzile" astea, oare crezi AgathadinJazzonia ca pot ajunge vreodata mai mult de cat sunt? Dupa cate stiu eu sau macar din ce am vazut cu ochii mei majoritatea superiorilor mei nu se dau in laturi de la nimic (mint, manipuleaza si joaca teatru). Ce vreau eu....?!? Candva visam la o cariera dar dupa ce am inteles ce presupune asta mi-am zis ca e mai bine sa stau mai la umbra....shi daca am ceva de zis sau de revendicat ma inarmez cu multa rabdare shi astept momentul potrivit.
Am vrut sa intru shi in politica dar.......vai mie, ar insemna sa ma lepad de toate principiile pe care m-am chinuit sa le pastrez pana acum. Politica nu e pentru oamenii corecti iubitelor...iar mie imi place sa dorm linistita si sa ma trezesc dimineatza cu gandul ca oamenii ma iubesc shi nu ma injura nimeni pt halul in care a ajuns viatza lui.
Crede-ma AghatadinJazzonia, daca as avea o singura sansa sa imi pot ajuta semenii prin politica as profita de ea dar doar ca sa ma ajut pe mine...bleah! Nu vreu sa imi fie sila de mine. Asa ca....da , sunt facuta din sentimente. Ce zici, in lumea aia a voastra e loc shi pt una ca mine? Rolling Eyes Nu prea nu-i asha?!?
_________________
Daca dragoste nu e, atunci...sa facem !!! Smile))
http://theoldjukebox.blogspot.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
MariusdinJazzonia
junior
junior


Joined: 16 Oct 2004
Posts: 8

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 10:57 am    Post subject: Reply with quote

ANEISSE iubito,
Daca ai avea un alt consilier de imagine,... cariera ta ar putea fi alta decat ceea la care te limitezi
Ai nevoie de un consilier, credema..ca eu stiu mai bine! Wink

Hortensia iubitzico,
Ai omis sa mentionezi si imaginea scarcioasaaaa al ui Bush....
Se pare ca daca stiati un pic mai multa engleza,...acum conversam cu voi direct de la Casa Alba!

Maoona, non-liniaro, te iubesc!
Nu mi-ai raspuns daca pana acum vorbeam de cariera lui Diana raposata, si daca cariera din aceasta imi doresti!
Back to top
View user's profile Send private message
AghatadinJazzonia
junior
junior


Joined: 09 Oct 2004
Posts: 15
Location: Jazzonia

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 11:24 am    Post subject: Sunt geloasaaaa! Reply with quote

Dar pe mine nu ma iubesti, Mariuuus?
Vorbim despre printesa Diana, se intelege!
Rolling Eyes

PS: Imaginii tale nu-i lipseste nimic, se intelege. Acum nu-i lipseste nimic. O banuim insa. Ne ajuti daca alegi un avatar! Putem construi cateva scenarii despre avatarul tau de acuuum! dar si dupa propozitiile pe care le folosesti, dupa ritm, dupa ligamenteeeee....
Rolling Eyes

MariusdinJazzonia wrote:
Maoona, iubito...
Te iubimmmmm

Dar despre care Diana vorbim noi acia?


Hortensia,
Si pe tine te iubesccc Wink

Ce ii lipseste imaginii mele?
Back to top
View user's profile Send private message
ContessinadinJazzonia
membru
membru


Joined: 15 Oct 2004
Posts: 29
Location: Jazzonia

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 11:27 am    Post subject: Iubituleeee Reply with quote

Iubituleeee, noi toate am luat Premiul al III-lea la Concursul International de Decriptare din Marea britanie anul trecuuuuut! Putem sa decriptam in fel si chip avatarul tau! Pupici!
Embarassed


MariusdinJazzonia wrote:
Maoona, iubito...
Te iubimmmmm

Dar despre care Diana vorbim noi acia?


Hortensia,
Si pe tine te iubesccc Wink

Ce ii lipseste imaginii mele?
Back to top
View user's profile Send private message
EvadinJazzonia
junior
junior


Joined: 15 Oct 2004
Posts: 10
Location: Jazzonia

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 11:34 am    Post subject: E o chestiune de alegere Reply with quote

Aneisse, iubito, poti urca in ierarhia unei firme fara sa te culci cu toti directorii, poti avea succes in politica fara sa faci sex in lifturi cu toti parlamentarii romani! Iubito, e o chestiune de alegere! Tu alegi drumul. Poti intra in politica fara sa-ti pierzi principiile. cea mai importanta chestie, iubito, e sa inveti sa te razboiesti. Totul e negociereeee si razboi si in afaceri si in politica! Acum e vremea femeilor cu caractere puternice, stapane pe arta si viata lor! or sa mai fie milioane de fete care vor deraia la cratita dar noi credem ca nu esti in plutonul asta! Barbatii sunt niste copilasi! sa le dam vise si jucarii si ne vor manca din palma! femeile nu sunt sclave si nici papusi gonflabile pe care tot felul de manageri scarbiciosi le poarte cu ei in geanta diplomat! Noi suntem femei adevarate, hotarate, invingatoare! In Romania ne vom face auzite! Iubito, iesi din umbra, ia-ti inima in dinti, lasa naibii toate prejudecatile si intra in Marele Razboi!


Aneisse wrote:
Smile
Nu, mey nu sunt blonda shi nici cine stie ce balcoane nu am. Daca ar fi un "must have" pe acolo cre d ca as putea sa fiu shi blonda sa am shi balcoane mai de "Doamne ajuta!" asa dar...Daca ma vrea cineva intr-un colectiv nu ma vrea pt ca arat bine (desi repet daca mi-as dori lucrul asta nu ar fi deloc gre), ci pt ca sunt serioasa si responsabila. Pot sa ma fac foarte placuta daca nu sunt stresata dar daca ma stresea za cineva sau ceva pot sa ma transform in "muma padurii" in doi timp si trei miscari. In general...am preferat sa gasesc intr-un colectiv o persoana bine vazuta si de incredere dar care sa se shi corespunda principiilor mele. Daca am ceva de spus sau vreu sa schimb ceva caut o cale ocolita asa incat sa nu se stie ca vine de la mine. Nu prea joc teatru mi se pare extrem de obositor si nu ma folosesc de fizicul meu ca sa ajung eu motz in varf. De regula imi fac prieteni din colegii mei shi ii ajut sau ii acopar de cate ori pot asa ca...nu stiu. Nu-mi place sa mint, sunt corecta shi deci......Neavand "calitatzile" astea, oare crezi AgathadinJazzonia ca pot ajunge vreodata mai mult de cat sunt? Dupa cate stiu eu sau macar din ce am vazut cu ochii mei majoritatea superiorilor mei nu se dau in laturi de la nimic (mint, manipuleaza si joaca teatru). Ce vreau eu....?!? Candva visam la o cariera dar dupa ce am inteles ce presupune asta mi-am zis ca e mai bine sa stau mai la umbra....shi daca am ceva de zis sau de revendicat ma inarmez cu multa rabdare shi astept momentul potrivit.
Am vrut sa intru shi in politica dar.......vai mie, ar insemna sa ma lepad de toate principiile pe care m-am chinuit sa le pastrez pana acum. Politica nu e pentru oamenii corecti iubitelor...iar mie imi place sa dorm linistita si sa ma trezesc dimineatza cu gandul ca oamenii ma iubesc shi nu ma injura nimeni pt halul in care a ajuns viatza lui.
Crede-ma AghatadinJazzonia, daca as avea o singura sansa sa imi pot ajuta semenii prin politica as profita de ea dar doar ca sa ma ajut pe mine...bleah! Nu vreu sa imi fie sila de mine. Asa ca....da , sunt facuta din sentimente. Ce zici, in lumea aia a voastra e loc shi pt una ca mine? Rolling Eyes Nu prea nu-i asha?!?
Back to top
View user's profile Send private message
MariaMagdalenadinJazzonia
junior
junior


Joined: 15 Oct 2004
Posts: 12

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 11:35 am    Post subject: Re: Iubito, noi nu le stim pe toate Reply with quote

Ai pus degetul pe ranaaaaa!
Cool

AghatadinJazzonia wrote:
Iubito, noi nu le stim pe toate! Daca am crede asa ceva, ne-am lasa de meserie! ne-a chemat un om politic sa-i construim o strategie. Noi construim strategii de tip ogival! In sensul ca dezvoltam mai multe directiii sau cum ar spune politicienii romani jucam la mia multe capete. Vezi, problema pusa de tine e slab construita. Lipseste orizontul tau de asteptare. Ce-ti doresti in adancul sufletului? Ce fel de viata ti s-ar potrivi? Esti facuta din sentimente, carne si oase, Aneisse! Ti-ai facut un calendar e imagine personala pentru anii care vin? Ce vrei sa faci cu viata ta? De ce n-ai intras in politica? Ai semnat un contract de confidentialitate la firma la care lucrezi? Esti blonda? Ai avut necazuri in dragoste? Esti o persoana placuta sau nu, artagoasa si rea? Spune-ne ca sa putem sa construim impreuna o strategie! Iubito, daca tipii de la mica firma te vor morti-copti trebuie sa stim pentru ce te vor! A pus careva din ei ochii pe balcoanele tale sau esti tipul super-creativ care o sa le mareasca vanzarile cu idei bestiale? Iubito, viata reala e cumplit de reala. daca te vor mortis, atunci de ce sa nu negociezi dur cu ei? De ce sa nu primesti actiuni sau de ce sa nu devii partener in firma? Si odata ce ai ajunsa partener, de ce sa nu faci din firma mica o firma mare?
Razz


Aneisse wrote:
K, vad ca oricun sunteti dornice de dat sfaturi iar eu sunt gata sa va ascult. Sunt convinsa ca multe femei ar putea fi lideri mai buni decat multi barbati. Nu e vorba doar de intelegere si stiu ca unele femei ar putea face fata unei cariere dar si familiei in acelasi timp. Stiu ca noi femeile a trebuit sa muncim de 2 ori mai tare pentru a obtine un lucru. E adevarat ca unele prefera familia shi altele cariera, sincera sa fiu e o decizie destul de grea.
Nu mi-e teama ca nu voi putea face fatza, dar...problema e, vreau sa ma leg la cap fara sa ma doara? Cate femei sunt dispuse isi ia responsabilitatea unei firme, sa lucreze zi lumina, sa-si ia toate shuturile in fund atunci cand ceva nu merge bine...asta in conditiile in care, se stie ca noi femeile conducem cel mai bine din umbra...?!?


Si acu' nah, ia dati-mi va rog un sfat!
Iaca lucrez la o firma destul de mare dar care abia a patruns pe piatza in Romania. Sa zicem ca lucrurile nu-s chiar roz acum, ca la inceput asa. Assistent Manager nu e un post rau dar...nici extraordinar. Salariul nu e mare dar pe piatza muncii cele mai multe salarii is mai mici. In plus se intrevede o mica marire de salariu. Am spus se intrevede...
Problema e ca o alta firma, mai mica ce-i drept shi care nu va deveni nicicand atat de mare mi-a propus un post similar cu un salariu ceva mai bun shi masina pe mana daca imi iau carnetul...
Acumaaaa...sa plec de aici de unde sunt si mi-e binishor iar in viitor mi-ar putea fi shi mai binishor ? Sa nu plec. E drept ca mi se ofera un salariu mai bunutz, dar shi firmulitza aia e mai mica...

Voi ce-ati face in locul meu huh, daca tot ziceti voi ca le stiti pe toate?!?
Back to top
View user's profile Send private message
Reclama






Posted:     Post subject: Acorda-ne putina atentie

Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum Itbox Forum Index -> Arhiva All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
Page 2 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Portal - Bandwidth Test ( test your internet bandwidth ) - Bancuri ( cele mai bune bancuri ) - Radio Live ( posturi de radio live din romania ) - Anunturi Gratuite ( anunturi gratuite pe categorii ) - Jocuri ( spuma jocurilor flash de pe internet ) - Horoscop ( horoscopul tau zilnic ) - Subtitrari ( subtitrari filme ) - Antivirus ( scan online ) - Ziare ( ziare romanesti in ordine alfabetica ) - Vremea ( vremea in Romania ) - Taxi in Romania ( companii de taxi ) - Revista Presei ( spuma stirilor ) - Locuri de munca - Telefoane Mobile - Cazare - Jocuri Online - Jocuri Noi - Concerte - Parteneri - Program TV ( program tv in romania ) - Anunturi ( anunturi fara inregistrare )

Radio Live in Romania
- Radio - Europa FM Live - Radio 21 Live - Kiss FM live - Total Live - Pro FM Live - Guerrilla Live - City FM Live - Romantic FM Live - National FM Live

Rock FM | Radio ZU | Magic FM | National FM | City FM | Pro FM | Radio Guerrilla | KISS FM | Radio 21 | Europa FM | Radio Manele

Jocuri Online
Jocuri Actiune | Jocuri Amuzante | Jocuri Arcade | Jocuri Aventura | Jocuri Barbie | Jocuri Carti | Jocuri Casino | Jocuri Clasice | Jocuri Copii | Jocuri De Gatit | Jocuri Impuscaturi | Jocuri Indemanare | Jocuri Logice | Jocuri Puzzle | Jocuri Racing | Jocuri Shootere | Jocuri Sport


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

- WebHosting