Forum Itbox Forum Index Forum Itbox
locul unde te simti bine
 
Salut! Ce faci ? Hai si tu cu noi :) ! Ce?! Vrei sa pleci ?! :) Stai asa oleaca!
Ne-am deschis Cafenea! Te asteptam si pe tine in Cafenea la itbox.
Locul Unde Te Simti Bine!

Hai sa ne cunoastem si noi :)
Goto page 1, 2, 3 ... 89, 90, 91  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum Itbox Forum Index -> Discutii Diverse
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Catalin
Manelist Inrait


Joined: 12 May 2003
Posts: 912
Location: UVT-Timisoara/Tg-Jiu

PostPosted: Tue May 20, 2003 2:46 pm    Post subject: Hai sa ne cunoastem si noi :) Reply with quote

pe mine ma cheama Catalin . am 18 ani sunt din tg-jiu , sunt in zodia gemeni , am 1, 74 inaltime , ochii caprui .. sunt o fire mai trasnita si nebuna Razz sunt mai tot timpul vesel , imi plac excursiile si plecarile cu masinile de nebuni prin judet sau prin tara
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Reclama






Posted:     Post subject: Acorda-ne putina atentie

Back to top
pisoaia
silver member
silver member


Joined: 12 May 2003
Posts: 379
Location: Bucuresti

PostPosted: Tue May 20, 2003 9:10 pm    Post subject: hello Reply with quote

Hi all, numele meu e Andra, shi sunt din Vulcan (pt necunoascatori pe langa Petrosani, shi sa nu imi zicetzi vreunul ca e sat ca e ditamai MUNICIPIUL Twisted Evil ); am 18 ani shi am o fire destul de traznita, vorbesc continuu (shi cand sunt nervoasa, shi cand sunt fericita, shi cand am emotzii, shi cand mi-e frica) asa ca imi cam aduc prietenii, colegii, cunostintzele shi mai ales familia la disperare. Prin pasiunile mele se numara fotbalul, mashinile, muzica, fashion-ul, etc. Cam atat despre mine Wink

Andra
Back to top
View user's profile Send private message
FireEyes
Gazda voastra


Joined: 12 May 2003
Posts: 3875
Location: Romania

PostPosted: Tue May 20, 2003 9:51 pm    Post subject: Reply with quote

sunt mihai, locuiesc in tg-jiu, si sunt un om bun Smile

regards,
mihai.
_________________
Mihaita
itbox - Telefoane Mobile - Bancuri - Jocuri - Radio Player
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Emilian
membru
membru


Joined: 13 May 2003
Posts: 72
Location: Bucharest

PostPosted: Tue May 20, 2003 11:47 pm    Post subject: Reply with quote

Eu sunt Emilian, sunt din Bucuresti, am 20 de ani, inaltimea de 1.74, sunt saten inchis la par si am ochii caprui.
Sunt o fire calma, dar care se enerveaza repede Rolling Eyes, imi place muzica linistitoare si am iritatie la vocabular indecent Razz
Cam atat pentru mine !

Toate cele bune !
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
virus
silver member
silver member


Joined: 15 May 2003
Posts: 317
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Thu May 22, 2003 10:10 am    Post subject: :) Reply with quote

Eu sunt Marius aka ^|Virus|^ din Cluj-Napoca, am 21 de ani, 1.85 cm, saten deschis, ochii albastrii..., zodia Berbec
Sunt o fire rabdatoare, insa si atunci cand se umple paharul izbucneste eruptzia Rolling Eyes
"Sunt un om bun cu intentzii Rele"
Cam atat despre mine..., mai multe pe: http://calincj.tripod.com sau http://viruscj.tripod.com
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Time pays us only with a cold and silent grave.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Alex Gorun
Primul post


Joined: 25 May 2003
Posts: 1
Location: Bucharest/Ro

PostPosted: Sun May 25, 2003 9:25 pm    Post subject: Reply with quote

Bun gasit!
Eu sunt Alex si sunt nou pe aici:). Pe scurt... m-am nascut, am copilarit si am crescut in Tg.Jiu pana la varsta de 18 ani. Acum am 19 si m-am mutat in Bucuresti, deocamdata la studii(Electronica si Telecomunicatii- UPB), dar sper ca voi ramane aici definitiv. Mai multe despre mine pe site-ul meu:P.
Numai bine!
Alex
_________________
"Sa creezi ca un Demiurg, sa poruncesti ca un rege si sa muncesti ca un sclav!"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
renata
junior
junior


Joined: 17 May 2003
Posts: 6
Location: tg-jiu

PostPosted: Mon May 26, 2003 3:31 pm    Post subject: Reply with quote

Salutare baieti si fete!
Numele meu este Renata alias ^renata^ si sunt o fetita(cred ca v-ati dat seama dupa nume Razz ) din "oraselul" Tg-Jiu.Am 18 anisori si sunt o tipa foarte vesela(daca pot sa renunt putintel la modestie)...nu mai stiu ce sa spun!Va las pe voi sa descoperiti si singuri! Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
da renegade master
junior
junior


Joined: 25 May 2003
Posts: 9

PostPosted: Thu May 29, 2003 9:52 pm    Post subject: sar'na Reply with quote

'na seara!!!!!!!!!
Ma intitulez Raresh si sunt din MUNICIPIUL Vulcan.
am 17 ani, imi place fotbalul( HAI STEAUA!!!!!), si sunt un om calm
No, pa
Back to top
View user's profile Send private message
andreic
silver member
silver member


Joined: 29 May 2003
Posts: 314
Location: Bucuresti

PostPosted: Fri May 30, 2003 1:39 am    Post subject: Reply with quote

Pai... daca tot ne prezentam... Andrei ma numesc, am 28 ani, Bucuresti, pasiuni/hobby principale: radiocomunicatii, PC gaming, electronica, GSM tech. Secundar dar nu neinsemnat imi place sa schiez (n-am mai facut-o demult) si sa merg cu bicicleta (vorbind la statie Cool ) Very Happy
Flegmatic ca temperament, sunt rezistent la stres... Very Happy

Am un site www.andreicioaca.as.ro care are o sectiune (prima) dedicata prezentarii mele si a familiei care include pe linga prezentarea facuta si aici o gramada de imagini la rezolutie bunicica... mai mult de spus e de prisos !

Sa aveti parte de bine !
See Ya !
Back to top
View user's profile Send private message
FireEyes
Gazda voastra


Joined: 12 May 2003
Posts: 3875
Location: Romania

PostPosted: Fri May 30, 2003 9:43 am    Post subject: Reply with quote

Sal Andrei, welcome to our gang Smile

regards,
mihai
www.itbox.ro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
StGermain
junior
junior


Joined: 03 Jun 2003
Posts: 6
Location: Iasi

PostPosted: Tue Jun 03, 2003 9:50 pm    Post subject: Hello! Reply with quote

Eu sunt Alex, Dragos. Sunt din Iasi (asta chiar ca nu e sat:PP). Imi place sa stau in fata computerului preferabil conectat la Internet, sa ascult muzica, sa conduc masina, sa merg pe bicicleta. Imi plac, si le am cat de cat cu masinile si cu telefoanele mobile. Am doua boli: "vorbitoria" (sau cum se spune cuiva care vorbeste incontinuu, orice, si intreaba tot incontinuu daca e posibil), si Curiozitatea. Si eu ma uimesc cat de curios pot sa fiu si cate intrebari pot sa pun imprejur. Am 17 spre 18 ani.

Cool
Back to top
View user's profile Send private message
for3varul
junior
junior


Joined: 24 Sep 2003
Posts: 2

PostPosted: Wed Sep 24, 2003 3:51 pm    Post subject: Reply with quote

Salut , Ma numesc Ciprian , sunt din Tg-Jiu , unde am si copilarit , am 29 de ani , sunt casatorit ...care cu drag pot spune ca e una din cele mai mari realizari ale mele in viata .
Sunt o fire linistita , si nu imi place atunci cand mi se adreseaza cinva cu asa zisul "vocabular de cartier "......in rest accept oameni asa cum sunt si cu defecte si cu calitati ..Smile Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
for3varul
junior
junior


Joined: 24 Sep 2003
Posts: 2

PostPosted: Wed Sep 24, 2003 3:59 pm    Post subject: Reply with quote

Salut , Ma numesc Ciprian , sunt din Tg-Jiu , unde am si copilarit , am 29 de ani , sunt casatorit ...care cu drag pot spune ca e una din cele mai mari realizari ale mele in viata .
Sunt o fire linistita , si nu imi place atunci cand mi se adreseaza cineva cu asa zisul "vocabular de cartier "......in rest accept oameni asa cum sunt si cu defecte si cu calitati ..Smile Wink


Last edited by for3varul on Thu Sep 25, 2003 9:02 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Wh|teWolf
membru
membru


Joined: 17 May 2003
Posts: 50
Location: Intr-o sticla de alcool

PostPosted: Thu Sep 25, 2003 1:25 pm    Post subject: Reply with quote

Bucuresti, House & Trance, varsator.

Fun & girls.

LOL


Last edited by Wh|teWolf on Mon Dec 08, 2003 9:22 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Guest






PostPosted: Tue Nov 04, 2003 6:32 pm    Post subject: aloha ola hello tzeus salut ciao :)) Reply with quote

Town (adik` oras Smile) : Sibiu
Country (adik` tzara Smile) : Romania
Age (adik` varsta Smile) : 19
Name (adik` nume Smile) : Ovidiu

Ce imi place ?
Internetu , Calkulatoarele , Muzica , fun , Girls Smile)
Back to top
Reclama






Posted:     Post subject: Acorda-ne putina atentie

Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum Itbox Forum Index -> Discutii Diverse All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 89, 90, 91  Next
Page 1 of 91

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
TV Online - Reviste - Reviste


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

- WebHosting