Forum Itbox Forum Index Forum Itbox
locul unde te simti bine
 
Salut! Ce faci ? Hai si tu cu noi :) ! Ce?! Vrei sa pleci ?! :) Stai asa oleaca!
Ne-am deschis Cafenea! Te asteptam si pe tine in Cafenea la itbox.
Locul Unde Te Simti Bine!

Crima din Primaverii.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum Itbox Forum Index -> Stiri
View previous topic :: View next topic  

Adrian Iovan(proprietarul) trebuie condamnat?
DA
50%
 50%  [ 8 ]
NU
18%
 18%  [ 3 ]
Ma abtin
31%
 31%  [ 5 ]
Total Votes : 16

Author Message
marius
Marius


Joined: 29 Oct 2003
Posts: 4654
Location: :-)

PostPosted: Wed Oct 12, 2005 3:47 pm    Post subject: Declaratia lui Iovan Reply with quote

O declaratie cat se poate de valida in cazul ?legitima aparare?
Citatele de mai jos apartin lui Iovan si evidentiaza doar legitima aparare, declaratie care poate sa il gratieze de posibila ?crima cu premeditare?
Quote:
La un moment dat in noapte, am auzit vocea sotiei mele care mi-a spus: "Iubire, hotul!"
Deci a actionat influentat de panica produsa de sotie, la o ora la creierul nici macar nu deslusea ziua de noapte.
Quote:
M-am ridicat in sezut, ca si Romanita, si am vazut aceeasi silueta care nu pleca din cadrul usii si ramasese pe loc. Dupa cateva minute, am tipat aproape urland: "Pleaca?
Buimaceala si teama care au pus stapanire pe el, l-au facut sa reactineze insa cu luciditate. A vut chiar intentia de a spune ?hotului? ?pleaca? deci nu exista dovada urii sau razbunarii. Proprietarul a spus scurt si clar ?pleaca? , lasa-ne in pace , renunta. Nu s-a ridicat din pat cu arma in mana ci a cerut mai intai sa fie lasat in pace. O alta dovada a ceea ce se numeste cooperare si intentie vadita de a indeparta pe hot si nu a il ucide
Quote:
Silueta din usa mi-a creat senzatia ca ar fi si alte persoane in casa, dar in acel moment nu am perceput ca sa fie cineva la nivelul etajului 1. Am crezut ca sunt mai multe persoane pentru ca, intr-o casa atat de mare, nu poate intra cineva singur.
Inca o data apare incertitudinea care pune stapanire pe el si teama incepe sa se instaleze din ce in ce mai mult Posibilitatea de a fi inca un hot in casa este valida, deci posibilitatea ca mai multe minti sa actioneze diferit exista. Un hot a fugit, a renuntat, dar daca ceilalti nu ar fi reactionat la fel?
Quote:
Am iesit din bucatarie si am vazut-o pe Romanita pe scarile de la etajul 1 la 2. Romanita statea pe scari si nu spunea nimic.

Se poate constata ca Romanitza era blocata, socata, nemiscata, deci gestul sotului in incercarea de asi apara sotia se considera legitima aparare. A reactionat fiind condus de sentimentul socului sotiei
Quote:
M-am dus spre telefonul din living si am incercat sa telefonez la 112, dar nu reuseam din cauza tremuratului mainii si a emotiei. Romanita a venit catre mine la telefon, moment in care mi-a spus: "Iubire, geanta e acolo, astia au venit sa ne omoare". In timp ce eu telefonam, iar Romanita imi spunea de geanta, am perceput zgomote infundate si pasi, lucru care m-a adus intr-o mare stare de teama
.Deci, intetie vadita de a anunta forteled e ordine, iar de aici se poate intelege ca Iovan a intentionat a cere ajutor Incapacitatea de a se ajuta singur l-a condus la telefon Tremuratul mainilor evidentiaza teama care poate fi interpretata ca un atentat la siguranta individuala, deci,..legitima aparare. Romanita socata a crezut ca ii paste moartea deci inca o data s-a simtit responsabil in cazul unor atentatori la siguranta sotiei Incercarea de a telefona, evidentiaza aceeasi intentie, de a cere ajutor.
Quote:
Am scos cartusiera dintr-o sacosa, dintr-un dulap, si am luat la intamplare cinci cartuse cu alice. Nu aveam cartuse cu glont. Cartusiera continea diferite tipuri de alice care nu erau asezate intr-o anumita ordine. Nu cunosc foarte multe despre pusca de vanatoare pe care o detin, dar stiam ca putea fi folosita de la vanatoarea de rate pana la cea de mistreti.

Nu avea cunostiinta de locul , aranjamentul sau felul cartuselor deci nu a introdus pe teava cartuse cu intentie de a ucide o anumita categorie de vietate. Uneori alicele pt iepuri se dovedesc a fi ineficiente, acestia supravietuind chiar impuscati cu alice, deci.. un om ar fi supravietuit deasemeni Daca nimerea pe teava alice pt rate, hotul nu ar fi decedat. Fiind inconjurat de atatea evenimente a nimerit intamplator alice pt mistreti..insa neintentionat, deci posibil sa fie clasificat ca omor prin
Quote:
imprudentaIn living, am gasit-o pe Romanita care nu reusea sa sune la Politie, pentru ca forma 055, in loc de 955. M-am dus la telefon, am pus pusca sub bratul stang si, uitandu-ma spre scarile care duceau la parter, am format cu mana dreapta la 955, unde am anuntat ca am un hot in casa
Pusca era sub bratul stang, el fiind dreptaci deci nu a avut intentia de a ochi ci s-a comportat intamplator. Faptul ca a anuntat politia il scuza de ceea ce unii vad ?razbunare?. A chemat legea sa faca dreptate, deci.. nu poate fi condamnat pt
Quote:
premeditareM-am uitat pe geam catre luminator, avand pusca in mana stanga in pozitie verticala, cu teava in sus.
Pozitia verticala evidentiaza faptul ca arma nu a fost indreptata spre hot si nici macar in directia acestuia, deci ca si cum era scoasa din uz. O tinea pt a se apara in caz de
Quote:
atacTineam pusca de mansonul de incarcare. Am iesit pe terasa si m-am deplasat in partea dreapta pana la scara din lemn care permitea accesul in luminator si, in locul unde cazuse individul, nu am vazut pe nimeni, motiv pentru care m-am panicat
Teama ca hotul sa se fi ridicat si ca ar fi putut fi atacat de catre acesta , este o motivatie vadita de a actiona ca atare
Quote:
Cand m-am apropiat de acel loc, peste parapetul terasei mele am vazut, in intuneric, capul si umerii unui individ. Pe masura ce m-am apropiat de parapet, am vazut si doua maini ce se prindeau de teava de gaze, vertical una deasupra celeilalte. In acel moment am avut perceptia unui nou individ. Acesta statea nemiscat, tinandu-se cu mainile de bara. Nu stiu daca acest individ incerca sa urce sau sa coboare, ceea ce stiu este ca era un individ care nu trebuia sa fie in acel loc. In acel moment m-am speriat, avand senzatia unui atac prin escaladare
.
Nu am cuvinte. Deci nu a vazut chipul, nu a stiut de altfel daca acel ce se afla atarnat de teava era unul si acelasi cu primul hot. Stand acolo nemiscat sugereaza si perfidia unuia care asteapta un anume semnal,
Quote:
In acele momente tineam pusca in mana dreapta, in pozitie verticala, sprijinita pe mana stanga, la 45 de grade. Instinctiv, m-am aplecat, am tinut pusca numai in mana dreapta, iar cu stanga m-am sprijinit pe marginea terasei. L-am lovit pe individ cu teava pustii peste maini intr-o miscare de la stanga la dreapta, pentru a-i inlatura punctul de sprijin, pentru ca acesta sa cada in curte. In momentul in care l-am lovit cu teava peste maini, mana mea dreapta se afla pe manerul pustii. Am simtit ca am lovit cu mana peste ceva moale, nu am simtit ca am dat cu arma in teava de gaze sau in zid.
Faptul ca s-a sprijint cu o mana inseamna ca nu a lovit intrusul puternic deoarece nu avea stabilitate. L-a lovit sprijit intr-o mana, deci nu l-a lovit cu ura l-a lovit doar peste maini. Nu l-a lovit in cap deci nu a avut intentie vadita de a ii provoca vreun rau...
Quote:
vitalCand am lovit, am avut intentia ca si cum as fi lovit cu o bata. L-am lovit o data peste maini si nu s-a intamplat nimic, iar in momentul imediat urmator, nu stiu cum s-a descarcat arma. L-am vazut la pamant si nu mai misca. Fiind intuneric, am vazut o pata care nu avea culoarea pavajului. Am fugit in casa si am dat telefon la Salvare
.
Intentia de a suna la salvare echivaleaza cu intentia de a cere ajutor in a-I salva viata in cazul unui accident. Fara cuvinte

De retinut ca Iovan nu precizat nicodata faptul ca ar fi vazut chipul intrusului, deci pe intreg parcursul actiunii, nu a stiut cine este hotul , daca sunt mai multi,.etc etc
O declaratie extraordinar de solida, (probabil cusuta de avocati ..insa...) o declaratie a unui om ce se afla in legitima aparare si care a incercat sa viata apropelui si proprietatea private

Fara cuvinte Legitima aparare
Back to top
View user's profile Send private message
Reclama






Posted:     Post subject: Acorda-ne putina atentie

Back to top
FireEyes
Gazda voastra


Joined: 12 May 2003
Posts: 3875
Location: Romania

PostPosted: Wed Oct 12, 2005 6:55 pm    Post subject: Reply with quote

Nu pot decat sa-mi exprim satisfactia!
_________________
Mihaita
itbox - Telefoane Mobile - Bancuri - Jocuri - Radio Player
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
nicky
diamond member
diamond member


Joined: 19 Sep 2005
Posts: 1188
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Oct 12, 2005 7:17 pm    Post subject: Reply with quote

Q.E.D.
_________________
Me,myself and I

La extrema oricarui gand este un suspin. (Paul Valery)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
FireEyes
Gazda voastra


Joined: 12 May 2003
Posts: 3875
Location: Romania

PostPosted: Wed Oct 12, 2005 8:48 pm    Post subject: Reply with quote

nicky wrote:
Q.E.D.


uuuuuuuu
quod erat demonstrandum Wink
_________________
Mihaita
itbox - Telefoane Mobile - Bancuri - Jocuri - Radio Player
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Shewanna
Sexy Biatch


Joined: 23 Nov 2003
Posts: 2100
Location: All around baby, all around

PostPosted: Wed Oct 12, 2005 9:18 pm    Post subject: Reply with quote

Bine mey, si ati crezut cumva pentru o clipa ca nu era in legitima aparare? Rolling Eyes
_________________
Rap me tender coz im sensitive.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
marius
Marius


Joined: 29 Oct 2003
Posts: 4654
Location: :-)

PostPosted: Wed Oct 12, 2005 9:41 pm    Post subject: Reply with quote

Eu nu sunt avocatul lui Iovan...iar procurorii nu au pronuntat o sentinta

Aveti rabdare ca panarama abia a inceput LOL
Back to top
View user's profile Send private message
nicky
diamond member
diamond member


Joined: 19 Sep 2005
Posts: 1188
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Oct 12, 2005 11:50 pm    Post subject: Reply with quote

marius wrote:


Aveti rabdare ca panarama abia a inceput LOL



Hihihihi !!! LOL LOL LOL
_________________
Me,myself and I

La extrema oricarui gand este un suspin. (Paul Valery)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
marius
Marius


Joined: 29 Oct 2003
Posts: 4654
Location: :-)

PostPosted: Thu Oct 13, 2005 11:45 am    Post subject: Reply with quote

Domnului Avocat..

In urma cu doua zile unul din avocatii familiei Iovan incerca sa faca cunoscut presei faptul ca " victima este acum Romanitza,femeie gravida si socata care poate pierde o sarcina, un copil (bine ca nu are gemeni LOL )....si nu familia raposatului care nu si-au educat copilul fapt pt care acesta a vizitat de mic Casa Copilului sau Scoala de Corectie, parinti vinovati pt faptul ca acesta a ajuns sa comita 18 spargeri, din care ultimul l-a costat chiar viata.." De altfel in spatele acestor declaratii,acest avocat incearca a atentiona si ameninta totodata familia raposatului in ce priveste daunele care se pot cere in astfel de cazuri....

Asculta domnule avocat scolit si versat a te comporta intr-o societate ,..
Mai intai ca ceea ce faci matale se cheama jignire sau calomnie, ia-o cum vrei, LOL eu... ti-o dau LOL
Familia hotului , nu o poti invinui din moment ce nu se numeste familie si din moment ce acestia au renuntat a mai fi familia lui( a hotului), lucru demonstrat si in istanta atunci cand acesta a fost internat la Casa Copilului.
Spargerile hotului au fost comise in perioade cand acesta nu se afla sub tutela parintilor ci a statului (casa copilului) sau cand acesta avea deja 18 ani. Deci acuza Statul daca tot esti cu legea in mana
Eu te-as da in judecata pt calomnie de nici 4 avocati nu te-ar putea scoate curat.
Esti un marlan atunci cand incerci sa citezi trecutul acelor parinti facand uz la moralitate si mai marlan atunci cand omiti de altfel ca si pilotul de Boeing a fost suspendat in trecut pt acel zbor la joasa altitudine desupra Bucurestiul, periclitand viata a sute sau chiar mii de oameni(femei si copii LOL )
Inca un amanunt care iti scapa domule avocat este faptul ca in aceasta lume (in care tu faci umbra irelevant ), ati educa copii in spiritul si interesesul socieatatii, este o indatorire morala si ....atat!
Daca ne-am sexui cu legea in mana,daca pe prezervativele sparte ar fi scris "interzis" sau am planifica copiii asejati cu fundul pe Carta, atunci cu siguranta copiii nostri nu ar putea fi posibile pericole societatii in care supraviatuiesc.. Esti de plans frate! LOL
Daca copilul a ajuns sa fie un pericol pt societate poti fi condamnat ca parinte pt faptele comise de odrasla ta, insa nu poti fi tras la raspundere atunci cand aceasta iti este educata la Casa Copilului.
Acesti parinti nu sunt parinti si aceasta invinuire nu mai este in cauza de drept ci se numeste jignire , calomnie,..etc etc
Legea nu ii poate condamna pe acesti parinti pt ceea ce nu sunt si nu au fost insa aceeasi lege ii obliga asi inmormanta odrasla ... iar in acest caz familia se vede indreptatita a cere daune care sa compenseze cel putin cheltuielile de inmormantare
O alta amenintare si atentionare ce o faci publica mass-mediei este ?
avovatu` wrote:
Trebuie sa incepem sa ne gandim din ce in ce mai mult ca Doamna Romanitza se poate considera parte civila in acest caz
? etc etc si ca ?
acelasi wrote:
daunele pe care le va cere sunt aceleasi cu cele pe care le va cere familia raposatului?
Ce daune sa ceara doamna, ma? In urma cu 4 zile a chefuit si a ridicat paharul in cinstea sotului calificat "barbat" iar in urma cu doua zile nu a vrut sa se perzinte in fata procurorilor pe motiv ca nu se simtea bine.
A suprotat si ea vreo inmormantare? Cu ce se face vinovata familia pt fapta comisa de hotz?
Doi avocati pt zile de seceta, o croitoreaza ingamfata si un pilot ce se viseaza in Top Gun

Mai bine ai intreba pe doamna Iovan daca nu cumva geamul de la beci a fost uitat deschis intentionat Twisted Evil si dc nu a declansat alarma. Twisted Evil In fiecare camera exista un buton de alarma, stiai?
Iar domnului Iovan, pilotul, sa ii explicati ca declaratia dumnealui e cusuta cu atat de multa ata alba, incat tind sa cred si eu, insa ceea ce afirma si subliniaza tot timpul, si anume ca a crezut ca sunt mai multi hoti, etc etc, asta este o afirmatie pe care doar o justitie incompetenta ar putea-o accepta..
Un grup de hoti nu intra intr-o casa securizata in timp ce proprietarii sunt acasa iar pilotul stie asta, altfel nu imi explic dc a mai securizat casa LOL
Lacatele sunt pt oameni civilizati, alarmele pt pisici.... Pt hoti acestea sunt jucarii LOL
Back to top
View user's profile Send private message
marius
Marius


Joined: 29 Oct 2003
Posts: 4654
Location: :-)

PostPosted: Thu Oct 13, 2005 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

Reconstituire

Seara de octombrie, saracie si alcool
Un individ sub influenta bauturilor alcoolice, 1,62 m si 60-65 kg escaladeaza cateva garduri in speranta de asi potoli setea de ...guritza Very Happy la casa vecina
In casa patrunde pe vechiul si cunoscutul gemulet lasat deschis in fiecare seara.
Intuneric , scari si balustrade. Ajuns in fata usii, ramane tampit cand din patul in care tocmai se pregatea sa sara se ridica o namila de doua ori mai robusta . Se kk in ea guritza si o ia la fuga pe scari.
Vede un geam si.... sare.
Ajuns jos constata ca deja s-a ales cu o fractura. (In urma expertizei medicale sa constatat ca acesta a suferit o fractura deschisa , piciorul drept., insa mass-media a incetat a mai discuta pe seama acestei fracturi)
Neputincios ajunge la tevile de gaze cu speranta de a se evapora . A ajuns singur sau ajutat de namila, asta doar el stie. Odata ajuns, i se pune la cap un puscoci de vanatoare si ...gata!
Final cu deznodamant ...ce el nu va sti niciodata
In continuare
-Doi avocati de seceta incearca sa convinga si sa demonstreze apararea proprietatii private, lege care nici macar nu a fost adoptata , aceasta urmand a intra in vigoare pana la Aderare.
-Un mort neinarmat si fraier, o familie fatarnica care incearca cu disperare a trage bani de pe spatele copilului abandonat
-Un pilot care omite ca in Ro , nu exista inca tribunal care sa te condamne la moarte
-Povesti cu baieti rai si inarmati intentionati sa ucida pe cei cu lovele, alarme nedeclansate, gloante luate la nimereala

Pt cei care vor sa ma muste de fund
Dragii mey;
Hotul este un produs al unei societati incapabile a gestiona problemele reale ale societatii civile.
Hotul este un produs al celor cu lovele, al invidiei si coruptiei care a pus stapanire pe cei cu case securizate caini hraniti cu carne cruda , produs al acelor proprietari de zone coruptibile, cazinouri, droguri, proxenetism si mafie
Voi sunteti cei care va faceti vinovati de acest produs numit ?hotz?, voi si fraudele cu care ii indemnati sa va patrunda si sa va violeze proprietatile private.
Puneti mana frati bogati si implementati legea proprietatii private, si apoi veniti sa aparati proprietatea
Rade Europa de noi buey. Vrem sa aderam dar inca nu avem o lege Very Happy
Puneti mana de la mana si incercati sa introduceti in juriu oameni civili , simpli si corecti, cum ati vazut in filmele americane LOL
Ma declar profund scarbit de justitia care demonstreaza inca o data cat de mic esti tu , omule de rand .. si cat de mari si fara de lege sunt unii dintre bogatasii acestei tari ..
(atentie, am spus ?unii LOL )

Iar tie domnule Iovan, de la mine fara numar:
-Fii barbat si spune:? Da domnule , mi-a intrat in casa si i-am bagat-o fara numar, ca nu am muncit toata viata pt ca sa stau acum la batranete cu lacate si alarme pe mine? Very Happy
Fii responsabil pt ceea ce ai facut ca oricum in Ro,doi avocati sunt mai tari ca 3 tribunale, si tot ai sa iesi basma curata Wink


Sa traiti ...bine! :taz:
Back to top
View user's profile Send private message
Shewanna
Sexy Biatch


Joined: 23 Nov 2003
Posts: 2100
Location: All around baby, all around

PostPosted: Thu Oct 13, 2005 9:48 pm    Post subject: Reply with quote

Si cine pana mea ii avovatu? Rolling Eyes Si unde a facut scoala? Sau a facut VREO scoala in acest scop? Daca i s-ar fi dat sub forba de speta, atunci tot asa ar fi zis? Si-ar fi ratat punctajul.
_________________
Rap me tender coz im sensitive.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Shewanna
Sexy Biatch


Joined: 23 Nov 2003
Posts: 2100
Location: All around baby, all around

PostPosted: Thu Oct 13, 2005 9:51 pm    Post subject: Reply with quote

marius wrote:

victima este acum Romanitza,femeie gravida si socata care poate pierde o sarcina, un copil (bine ca nu are gemeni LOL


Noah, pai domnitza avusese 8 avorturi in tineretze, ce pana ei? Wink
Lasa maica, ca ti se iarta (acum ca tot a inceput sa boteze copii)
_________________
Rap me tender coz im sensitive.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
marius
Marius


Joined: 29 Oct 2003
Posts: 4654
Location: :-)

PostPosted: Fri Oct 14, 2005 2:27 am    Post subject: Reply with quote

Declaratia doamnei Iovan
Romanitza wrote:
-[ Stiam ca am in geanta 30 milioane si telefonul cu smaralde.Vazand ca acestea nu lipsesc am zis -"Astia au venit sa ne omoare"]

Acum io, marius de itbox, intreb:
Stia hotul ca ai matale 30 milioane si celular cu diamante?
Trebuia sa stie?
A stiut dar a uitat si de aceea a venit in camera sa te intrebe?
Trebuia hotul sa iti vada geanta in salon?

Fugi mey cu croitorii tau ca declaratia ta pute de la o posta...
Rusine! Rusine!
Frumos gestul Romanitei de a submina,si de apreciat ...dar ... ea crede ca toti sunt fraieri? Very Happy

Razz
Back to top
View user's profile Send private message
tuffgirl
can't touch this


Joined: 10 Feb 2005
Posts: 4571
Location: ;)

PostPosted: Fri Oct 14, 2005 2:33 am    Post subject: Reply with quote

Urmaresc postul asta cu mare interes (ma amuza LOL ) shi nu pot sa cred ceea ce citesc. Se pare ca sistemul legal e mai rau ca in filmele cu proshti :jester: Rolling Eyes Chiar asha de orbi sa fie? Shocked
_________________
Those who wish to appear wise among fools, among the wise seem foolish.

- Quintilian, De Institutione Oratoria
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger
marius
Marius


Joined: 29 Oct 2003
Posts: 4654
Location: :-)

PostPosted: Fri Oct 14, 2005 11:40 am    Post subject: Reply with quote

Pe mine chiar ma enerveaza

Scurt si la obiect!
A intrat in casa prin efractie.....bum-bum fara prea multa vrajeala
L-a omorat, sanatate... nu trebuia sa intre prin efractie

Acea casa era unica in cartier, deci nu se poate spune ca a confundat etajul LOL
L-a omorat,.. sa fie judecat si condamnat conform legii...
A fost in legitima aparare sau nu... acest individ care a incercat sa isi apere proprietatea si viata trebuie interogat si eventual condamnat sau....nu!
Aici numai justitia isi poate da verdictul, si gata

Chestia este alta
Daca badea Ion din deal de la stana ar fi aparat oitele cu ghioaga si ar fi ucis hotul,...cazul nu ajungea in mass-media, insa in cazul nostru badea Ion traieste cu tzatza Romanitza , croitoreasa de lana scumpa,deci..... prostimea trebuie sa fie manipulata sa citeasca, urmareasca si sa ajute la cresterea tirajelor mass-mediene
KKt cu ochi!

Urmarim si pierdem timpul cu acest subiect doar pt ca mass-media stie cum sa ne manipuleze

Eu cred ca am sa ma opresc aici
Deajuns cat le-am satisfacut intentia manipulatorie
Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Shewanna
Sexy Biatch


Joined: 23 Nov 2003
Posts: 2100
Location: All around baby, all around

PostPosted: Sat Oct 15, 2005 7:09 pm    Post subject: Reply with quote

Auzi, cum telefon cu smaralde? :inlove: Este vreo poza?
Asta e de mai mare interes decat crima in sine.
_________________
Rap me tender coz im sensitive.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Reclama






Posted:     Post subject: Acorda-ne putina atentie

Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum Itbox Forum Index -> Stiri All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Portal - Bandwidth Test ( test your internet bandwidth ) - Bancuri ( cele mai bune bancuri ) - Radio Live ( posturi de radio live din romania ) - Anunturi Gratuite ( anunturi gratuite pe categorii ) - Jocuri ( spuma jocurilor flash de pe internet ) - Horoscop ( horoscopul tau zilnic ) - Subtitrari ( subtitrari filme ) - Antivirus ( scan online ) - Ziare ( ziare romanesti in ordine alfabetica ) - Vremea ( vremea in Romania ) - Taxi in Romania ( companii de taxi ) - Revista Presei ( spuma stirilor ) - Locuri de munca - Telefoane Mobile - Cazare - Jocuri Online - Jocuri Noi - Concerte - Parteneri - Program TV ( program tv in romania ) - Anunturi ( anunturi fara inregistrare )

Radio Live in Romania
- Radio - Europa FM Live - Radio 21 Live - Kiss FM live - Total Live - Pro FM Live - Guerrilla Live - City FM Live - Romantic FM Live - National FM Live

Rock FM | Radio ZU | Magic FM | National FM | City FM | Pro FM | Radio Guerrilla | KISS FM | Radio 21 | Europa FM | Radio Manele

Jocuri Online
Jocuri Actiune | Jocuri Amuzante | Jocuri Arcade | Jocuri Aventura | Jocuri Barbie | Jocuri Carti | Jocuri Casino | Jocuri Clasice | Jocuri Copii | Jocuri De Gatit | Jocuri Impuscaturi | Jocuri Indemanare | Jocuri Logice | Jocuri Puzzle | Jocuri Racing | Jocuri Shootere | Jocuri Sport


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

- WebHosting